Voorjaarscompetitie Senioren Zaterdag

Speeldag Zaterdag
1e speeldag 7 april
2e speeldag 14 april
3e speeldag 21 april
4e speeldag 5 mei
5e speeldag 12 mei
6e speeldag 26 mei
7e speeldag 2 juni
 
Inhaaldagen
zaterdag 10 mei, 21 mei en 9 juni
 
Competitiebescheiden
De captains (vetgedrukt) van alle seniorenteams kunnen op zondag 25 maart 2018 tussen 13.00-15.00 uur de competitiemap en tennisballen ophalen. Dan moet de competitiebijdrage voldaan zijn.
De kosten voor de senioren teams zijn:
Zaterdag - 3 keer of minder thuis spelen € 110 en 4 keer thuis spelen € 130.
 
 
 
LTC Spijkenisse 1 gemengd 17+ LTC Spijkenisse 2 gemengd 17+ LTC Spijkenisse 3 gemengd 17+ LTC Spijkenisse 1 heren 17+
1ste klasse - afdeling 1 4de klasse - afdeling 3 5de klasse - afdeling 4 1ste klasse - afdeling 3
Lindy Amen-de Koning Denise Jongeneel Sharon Davids-de Mos Milan Voogt
Berry Kuijpers Marina de Bruin Jeffrey Davids Arjan Braemer
Daan van Pelt Francisca Tebrugge Lisa Bruens Tim Arp
Annemieke Struijk Roy Erkens Yvette de Bruin Dennis van Gent
Mariëlle Smits Michael Kuijpers Bart van Wallenberg Pieter van der Velde
  Marcus Krenzien    
LTC Spijkenisse 2 heren 17+ LTC Spijkenisse 3 heren 17+ LTC Spijkenisse 4 heren 17+ LTC Spijkenisse 5 heren 17+
1ste klasse - afdeling 2 2de klasse - afdeling 2 2de klasse - afdeling 3 3de klasse - afdeling 8
Daniël van der Mee-Mendes Remco Ossendrijver Jasper Streefland Erik van der Wal
René van der Mee Dung Nguyen Jeroen Verlinde Floyd van de Noord
André van der Mee-Mendes Marc van Kessel Olaf Weeda Jimmy Kleij
Mitch Lourier Zlatko Bralic Ronald de Feyter Menno de Haan
(Jeroen Tolenaar) Richard Bechthum Jeroen van Kessel Arjan van Dijk
  Roberto Truijers Thomas Alkema Paul Ragauth
    Mark Smit  
LTC Spijkenisse 6 heren 17+ LTC Spijkenisse 1 dames 17+ LTC Spijkenisse 2 dames 17+ LTC Spijkenisse 3 dames 17+
4de klasse - afdeling 5 1ste klasse - afdeling 1 3de klasse - afdeling 4 4de klasse - afdeling 6
Ronald van der Nieuwehof Jacqueline Hermsen Eva Riebron Angelique Kabbedijk
Remco de Laat Michelle van Bloois Marloes Visser Miranda Broeders-Andeweg
Dennis Jongeneel Lobke Rieborn Annika Hoogendam Katja Troost
Mark Meijer Annemarie van Tilburg Nathalie van der Poel Priscilla Sonneville
Edwin de Water Wieteke Kleinherenbrink Petra Schäfer  
Perry Swemmer Mellanie Buur-Dijkshoorn Jorien Heemskerk  
  Martine Verkaart-Verlinde Deborah de Jonge  
LTC Spijkenisse 1 heren 35+ LTC Spijkenisse 2 heren 50+    
3de klasse - afdeling 1 1ste klasse - afdeling 1    
Ron Arp Rob Spittel    
Gerard Bastenmeijer Jan Dijkstra    
Ron Westerhoud Peter Voogt    
André Luijendijk André Luijendijk    
Danny van Kempen Wim Molendijk    
Rien Smid      
René Bàrél      
Ad Visser